у першому будинку однокімнатні квартири складають 20 відсотків від усіх квартир будинку.а у

другому-15 відсотків.однокімнатні квартири в обох будинках разом складають 18 відсотків від загальної кількості квартир у будинку.яку частину квартир обох будинків складають квартири першого будинку

Ответы на вопрос

Отвечает Абдувелиев Рустем.
X - всього квартир у першому будинку, у -  всього квартир у другому будинку;
х+у - квартир у двох будинках, 0,2х - однокімнатних квартир у першому будинку, 0,15у - 
однокімнатних квартир у другому будинку, 0,18(х+у) - однокімнатних квартир у двох будинках;
х/(х+у) -  
складають квартири першого будинку від квартир обох будинків.
0,2x+0,15y=0,18(x+y), \\ 0,2x+0,15y=0,18x+0,18y, \\ 0,02x=0,03y, \\ y=\frac{2}{3}x, \\  \frac{x}{x+y}=\frac{x}{x+\frac{2}{3}x}=\frac{3x}{5x}=\frac{3}{5}=0,6=60\%