У поїзді всього 78 цистерн, платформ і товарних вагонів. Цистерн на 6 менше ніж платформ і вдвічі

менше ніж товарних вагонів. Скільки окремо цистерн, платформ і товарних вагонів? Очеень срочно спасибо)

Ответы на вопрос

Отвечает Пашкова Вика.

пусть a цистерн, b платформ, с вагонов, тогда

условие:

a+b+c=78

b=a-6

c=2a

решение:

a+a-6+2a=78

4a=78+6

4a=84

a=84/4

a=21

b=21-6=15

c=2*21=42