Пожалуста помогите 2.Периметр трикутника дорівнює 166см. Одна з його сторін у 5 разів менша за

другу і на 68 см менша від третьої. Знайти довжини сторін трикутника. 3. Пішохід пройшов за 4 год таку відстань, яку велосипедист долає за 2 год. Знайти швидкість кожного з них , якщо швидкість велосипедиста на 6 км/год більша за швидкість пішохода. 4. В одному поїзді у 2 рази більше вагонів, ніж у другому. Коли з першого поїзда відчепили 11 вагонів, а до другого причепили 15 вагонів , то в обох поїздах стало вагонів порівну. Скільки вагонів було в кожному поїзді спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Малыхина Анастасия.

Ответ:

14, 70, 82;  3)3 км/год 1.5 км/год   4) 26 и 52

Пошаговое объяснение:

2). х+х/5+х/5+68=166

5х+х+х=166-68=98

7х=98

х=14

70

70/5+68=82

проверка:

14+70+82= 166

3) х/ 2 - х/4 = 6 км/год   2х/4- х/4= 6 км/год.

х= 6 км

проверка:

6/2= 3 км/год

6/4= 1.5 км/год

4) х+15  = 2х -11

х= 26

26*2=52

проверка:

26+15= 52-11    41=41

26