є зливок міді, цинку й олова, що містить 40 % міді і 120 г олова. знайдіть масу зливка, якщо в

ньому цинку на 50 г менше, ніж міді.(ЗАДАЧІ ЗА ДОПОМОГОЮ РОЗВЯЗУВАННЯ РІВННЯН СРОЧНО НАДО ДАМ 20 БАЛОВ)

Ответы на вопрос

Отвечает Гомулькин Никита.

Ответ: 350 грамм

условие:

a+b+c=x

a=0,4x

c=120

b=a-50

решение:

x=0,4x+0,4x-50+120

x=0,8x+70

x-0,8x=70

0,2x=70

x=70/0,2

x=350