Периметр прямокутника дорівнює 13 дм одна з його сторін на 1,5 більша за другу знайдіть площу

прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Бескровный Максим.

Ответ:

10см²

Пошаговое объяснение:

Перша сторорна—?,на 1,5см бiльше iнший

Дугая сторона—?

Р (периметр)—13дм

Периметр—це сума довжин всіх сторін!

Р=(ширина•2)+(довжина•2)—знаходження периметра

Нехай х—перша сторона. (1,5+х)—інша сторона.Тогда (1,5+х)•2+х•2=13—периметр этих сторін .

Рішення.

1) (1,5+х)•2+х•2=13

3+2х+2х=13

3+4х=13

4х=13-3

4х=10

х=10:4

х=2,5

х=2,5(см)—інша сторона

2) 2,5+1,5=4,0=4(см)—перша сторона

S=(ширину•довжину)

3) S=4•2,5=10(cм)²

Відповідаю на питання своїх передплатників по матеша (1-6клас)!!!!!!!!Хай щастить!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!¡!!!!.!!!!!!!!!¡¡!!!¡!!!¡!¡!!!!¡!!!!!!¡!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!¡¡!!!¡!¡¡!!!¡¡!¡!!¡¡!¡!!!¡¡¡¡¡!!!¡¡¡!!¡!¡¡!¡!