1.Одна зі сторін прямокутника становить 8% другої, а периметр дорівнює 7,2 см. Знайдіть площу

прямокутника. 2.Одна зі сторін трикутника вдвічи більша за другу і на 10 см більша за третю.Знайдіть довжини трикутника трикутника,якщо його периметр дорівнює 45,5 см. РЕШИТЬ ВСЁ!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Лодди Денис.

Ответ:

1)    1х см - одна сторона

     0,8 х см - друга сторона

(х+0,8х)*2=7,2

2х+1,6х=7,2

3,6х=7,2

х=2

0,8*2=1,6

S = 2*1,6=3,2 см² - площа

2)Нехай одна сторона -х см, тоді друга - 2х см, а третя - (2х-10) см

х+2х+2х-10=45,5

5х=45,5+10

5х=55,5

х=55,5 : 5

х=11,1(см)-одна сторона;

11,1*2=22,2(см)-друга сторона;

22,2 - 10=12,2(см)- третя сторона.