Знайти всі корені рівняння 3х²+х=0


Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3x^{2} +x=0\\x(3x+1)=0\\x=0

ИЛИ:

3x+1=0\\3x=-1\\x=-\frac{1}{3}