Автомобиль txав впункту А до пункту В. Якщо він буде рухатися з1 швидкістю 60 км/год то запізниться

на 1 год, а якщо зі швидкістю 80 км/год то прибуде на годину ранее, ніж треба Знайдіть відстань миж пунктами А і В

Ответы на вопрос

Отвечает Бескараваев Данил.

Ответ:

480 км

Пошаговое объяснение:

нехай відстань х, тоді

час при 60 км/год = х/60

час при 80 км/год = х/80

різниця часів = 2 год

складемо рівняння

\frac{x}{60} =\frac{x}{80} +2

\frac{80x}{4800} =\frac{60x}{4800} +\frac{9600}{4800}

80х = 60х + 9600

20х = 9600

х = 480