Ширина першого прямокутника 4см, а довжина – 9см. Ширина другого прямокутника 3см. Знайти довжину

другого прямокутника, якщо площі прямокутників однакові.

Ответы на вопрос

Отвечает Мухин Даниил.
S=4*9=36
Довжина- 36:3=12см
Отвечает Fox Gella.

S1=4*9=36см²

1.)36:3=12(см)-довжина другого прямокутника

вроде бы так:)