Довжина першого прямокутника дорівнює 32см, а другого - 15 см. Ширина другого прямокутника на 6 см

більша за ширину першого. Знайдіть їх площі, якщо відомо, що площа першого прямокутника на 46 см кв більша за площу другого прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Бургалов Георгий.
Обозначим a=32, c=15, d=b+6 - щирина 2-го  прямоугольника, b - неизвестная ширина 1-го.
S1=a*b=S2=c*d+46⇒32*b=15*b+90+46⇒32*b=15*b+136⇒136=17*b⇒b=8см.
Площадь первого S1=32*8=256 см², площадь второго S2=15*(8+6)=210 cм².

Проверка: S1-S2=256-210=46 - верно!
Ответ: S1=256 см², S2=210 см².