Мектепте 960 оқушы оқиды. Оқушылардың 65% туристік саяхатқа барды. Туристердің 25% ұлдар екені

белгілі болса, онда қанша ұл туристік саяхатта болған?​

Ответы на вопрос

Отвечает Державина Таня.

Ответ:

156 ұл

Пошаговое объяснение:

960 * 65% = 960*0.65 = 624 саяхатқа барды

624 * 25% = 624*0.25 = 156 ұл