Есепті шешіп, жауабын жаз. Мектеп үйірмелеріне 96 оқушықатысады. Драма үйірмесіне 36 оқушы,спорт

үйірмесіне 48 оқушы, ал қалғаноқушылар «Жас техник» үйірмесінеқатысады. «Жас техник» үйірмесінеқарағанда драма үйірмесіне қанша есекөп оқушы қатысады? Драма үйірмесінеқарағанда спорт үйірмесіне қаншаоқушы артық қатысады?Жауап:«Жас техник» үйірмесіне қарағандадрама үйірмесінеесе көп оқушыбарады.Драма үйірмесіне қарағанда спортүйірмесіне оқушы артық қатысады.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ефимкина Вика.

Ответ:

48+36=84

96-84=12

36:12=3

48-36=12

Ж: 3 есе көп оқушы, 12 оқушы артық

Пошаговое объяснение: