7 Есепті теңдеудің көмегімен шығар. Қала мектептерінің бірінде бастауыш сыныпта 260 оқушыортаңғы

сыныпта 340 оқушы, ал қалғаны жоғары сыныптаоқиды. Егер мектепте барлығы 980 оқушы болса, жоғарысыныпта қанша бала оқиды?​

Ответы на вопрос

Отвечает Матков Роман.

Ответ:

x + 340 + 260 = 980 \\ x + 600 = 980 \\ x = 980 - 600 \\ x = 380 \\ 380 + 340 + 260 = 980 \\ 980 = 980