2. Мектепте барлығы оқушылар саны 12500 тең, оның 40%-ы ер балалар. Мектепте қанша қыз балалар

оқыйды ? 3. Асханада 299 қыз бала тамақтанады, бұл барлық оқушылардың 65%-ын құрайды. Мектепте неше қыз бала оқиды?помогитеее ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кабылкаев Арсен.

Ответ:

2. 5000 қыз бала оқиды

3. 460 қыз бала оқиды

Пошаговое объяснение:

2. 12500*40% = 12500 * 0,4 = 5000

3. 299/65% = 299/0,65 = 460