2 . Балқаш қаласында 73 мың адам тұрады . Зауытта 11 мың адам жұмыс істейді . Қала тұрғындарының

неше пайызы зауытта жұмыс істейді ? 3 . Асханада 299 қыз бала тамақтанады , бұл барлық оқушылардың 65 % - ын құрайды . Мектепте неше қыз бала оқиды ? Пожалуйста помогите!!!!!!! 20 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Маша.

Ответ:

73000-100%

11000-x%

x=11000*100=1100000

1100000/73000=15,06849315068493

ықшамдап 15пайыз десек болады

сонда жауабы қала тұрғындарынын 15% зауытта жұмыс істейді

екіншісі:

x-100%

299-65%

x=299*100/65=29900/65=460

жауабы сонда 460 оқушы оқиды әлде 460 қыз оқиды сұрақ дұрыс емес қойылған мектепте неше оқушы оқиды болу керек

Пошаговое объяснение: