6. Есептерді шығар. а) Балалар лагерінде 28 қыз, олардан 12-сі артық ұл демалды.Лагерьде барлығы

неше бала демалды?ә) Теңізге саяхатқа 12 ересек адам барды, бұл балаларға қараған-да 15-ке кем. Саяхатқа барлығы неше ересек адам мен балаларбарды?​

Ответы на вопрос

Отвечает Семёнов Максим.

Ответ:

кыз -28

ул-12артык

Барлыгы-?бала демалды.

шешуi:28+12=40

40+28=68

жауабы:68бала демалды.

Саяхатка -12 адам.

балаларга караганда-15ке кем

Саяхатка барлыгы неше?

шешуи:12+15=27

жауабы:саяхатка барлыгы 27 мен балалар барды.