Моток дроту розрізали на три частини.Довжина першої частини-48м.Довжина другої становила три

восьмих від довжини першої частини та 60% від довжини третьої.Скільки метрів дроту було в мотку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Дуванова Агата.

48/8*3=18 - (м) длинна второй части

18*0,6=10,8 - (м) длинна третей части