Моток дроту розрізали на 3 частини. довжина першої частини - 48 м довжина другої становила 3/8 від

довжини першої частини та 60 відсотків від довжини третьої .скільки метрів дроту було в мотку. Будь ласка у мене самостійна!!

Ответы на вопрос

Отвечает Нефёдов Максим.

Ответ:

\frac{48}{1} * \frac{3}{8} = \frac{144}{8} = 18 (м) - друга частина

\frac{60}{18} =\frac{100}{x}

x = \frac{18 * 100}{60} = \frac{1800}{60} = 30 (м) - третя частина

48 + 18 + 30 = 96 (м) - весь дріт