Моток дроту розрізали на три частини. Довжина першої частини — 63 м. Довжина другої становила 7/9

від довжини першої частини та 70% від довжини третьої. Скільки метрів дроту було в мотку даю 15 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Коротких Максим.

Ответ:

Давайте знайдемо довжину другої та третьої частини дроту.

Довжина другої частини становить 7/9 від довжини першої частини, тобто:

Довжина другої частини = (7/9) * 63 м = 49 м.

Довжина другої частини також становить 70% від довжини третьої частини. Позначимо довжину третьої частини як х. Тоді можна записати рівняння:

49 м = 0.7 * х

Щоб знайти значення х, поділимо обидві частини рівняння на 0.7:

х = 49 м / 0.7 = 70 м.

Таким чином, довжина третьої частини дроту становить 70 м.

Загальна довжина дроту в мотку буде сумою довжин трьох частин:

63 м + 49 м + 70 м = 182 м.

Отже, в мотку було 182 метри дроту.

Пошаговое объяснение: