На одній автостоянці було в 2 рази (-ів) менше машин, ніж на іншій. Коли з другої стоянки на першу

перевели 72 автомобілі (-ів), машин на стоянках стало порівну. Скільки машин було на кожній стоянці спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Москвитин Влад.

Ответ:

144 машини, 288 машин.

Пошаговое объяснение:

Нехай на другій стоянці було х машин, тоді на першій стоянці 2х машин. Маємо рівняння за умовою задачі:

2х-72=х+72

х=144

На другій стоянці було 144 машини, на першій стоянці 144*2=288 машин.