Діти поділили між собою цукерки. Марійці дісталось 55% всіх цукерок, а Андрій отримав 9 цукерок.

Скільки було цукерок?​

Ответы на вопрос

Отвечает Асылбеков Нурадил.

1) 100-55=45(%) цукерок у вiдсотках у Андрiя;

2) 9:0,45=900:45=20(ц.)

Вiдповiдь: було 20 цукерок

Отвечает Кузьмин Константин.

Ответ:

20

Пошаговое объяснение:

100-55=45

9 цукерок 45%

9/45=0,2

0,2*55=11

9+11=20