Малюк і Карлсон поділили 132 цукерки. Коли Малюк з'їв 2/3 своїх цукерок, а Карлсон 3/5 своїх

цукерок, то у них залишилась однакова кількість цукерок. Скільки цукерок дісталось кожному?

Ответы на вопрос

Отвечает Скалкин Владислав.
X+y=132
x-⅔x=y-3/5y
⅓x=2/5y
y=132-x
⅓x=0.4(132-x)
⅓x=52.8-0.4x
6/15x+5/15x=52.8
11/15x=52.8
11x=52.8*15
11x=792
x=792:11
x=72
y=132-72=60
Ответ:
Малыш 72 конфеты
Карлсон 60 конфет