Дитячий вертоліт пролетів 4 рази по колу, радіус якого дорівнює 25 м. Знайдіть скільки метрів

пролетів вертоліт? A)314 м Б) 6,28 м В) 62,8 м Г) 628 м

Ответы на вопрос

Отвечает Никулин Артём.

Відповідь:

Г - 628 м

Покрокове пояснення:

R=25 м - радіус кола

\pi =3,14 - число пі

C=2\pi R=2*3,14*25=6,28*25=157 м - довжина одного кола, яке пролітає вертоліт

4*157=628 м -  пролетів вертоліт 4 кола.

Відповідь: Г - 628 м

Отвечает Саламандык Никита.

Відповідь:

Г) 628 м

Довжина С кола обчислюється за формулою:

С = 2* Пі* R

C = 2 *3,14*25 = 157 (м)

Вертоліт пролетів по колу 4 рази. Отже:

157 *4 = 628 (м)