Периметр квадрата дорівнює 54см. знайдіть довжину сторони цього квадрата​


Ответы на вопрос

Отвечает Веремеев Илья.

Ответ:

P=4a

a=P/4=54/4=13.5cм

Пошаговое объяснение: