Довжина однієї сторони прямокутника 12см.Це у 3 рази більше ніж його ширина. Знайди його периметр


Ответы на вопрос

Отвечает Коровина Катюша.

Ответ:

1)12/3=4(см) - ширина

2)P=2*(12+4)=32(см) - периметр