Знайдіть значення виразу: (-2,36-(-0,26)):(-4,2)+1,6*(-0,3)


Ответы на вопрос

Отвечает Епишин Кирилл.

Ответ:

0,02

Пошаговое объяснение:

(-2,36-(-0,26)):(-4,2)+1,6*(-0,3)=

=(-2,36+0,26):(-4,2)-0,48=

=(-2,1):(-4,2)-0,48=0,5-0,48=0,02