1. Один учень за 4 години читає 36 сторінок книги, а другий учень за5 годин читає 40 сторінок

книги. У якого учня продуктивність біль-ша і на скільки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Рыбалкин Федя.

Ответ:

У первого продуктивность больше

Пошаговое объяснение:

36:4=9(ст.)

40:5=8(ст.)

Первый учень читае больше сторинок, на 1.

Отвечает Зиновьева Нина.

Ответ:

8

Пошаговое объяснение:

36/4=9

40/5=8