Допоможіть будь ласка Три книги мають 680 сторінок. Кількість сторінок другої книги становить 60%

кількості сторінок першої, а кількість сторінок третьої - становить 2/3 - сторінок першої книги. Скільки сторінок має кожна книжка?

Ответы на вопрос

Отвечает Хачкинаян Михаил.

Ответ:

Позначимо кількість сторінок першої книги як х.

За умовою задачі, друга книга має 60% сторінок першої книги, тобто 0.6х сторінок. Третя книга має 2/3 сторінок першої книги, тобто (2/3)х сторінок.

Разом кількість сторінок у трьох книгах дорівнює 680:

х + 0.6х + (2/3)х = 680

Розкриваємо дужки та спрощуємо:

2.23х ≈ 680

х ≈ 305

Тепер можемо знайти кількість сторінок у другій та третій книзі:

Друга книга: 0.6х ≈ 0.6(305) ≈ 183 сторінки

Третя книга: (2/3)х ≈ (2/3)(305) ≈ 203 сторінки

Отже, перша книга має 305 сторінок, друга - 183 сторінки, третя - 203 сторінки.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Бакулин Егор.

Нехай кількість сторінок першої книги дорівнює х. Тоді:

Кількість сторінок другої книги = 60% х = 0.6х

Кількість сторінок третьої книги = 2/3 х

За умовою задачі, сумарна кількість сторінок трьох книг дорівнює 680:

х + 0.6х + 2/3 х = 680

Знаходимо спільний знаменник і складаємо дроби:

(3/3)х + (1.8/3)х + (2/3)х = 680

(6.8/3)х = 680

х = 300

Отже, перша книга має 300 сторінок, друга - 0.6х300 = 180 сторінок, а третя - 2/3х300 = 200 сторінок.

ОТВЕТ: 200