Стрілець стріляє по мішені, яка розділена на три області. Ймовірність влучення в першу область

дорівнює 0,45, в дру-гу — 0,35. Знайтиймовірність того, що стрілець при одному пострілі попаде або в першу,або в другу область. *​

Ответы на вопрос

Отвечает Устюгов Данил.

Р(А+В)=Р(А)+Р(В)=0,45+0,35=0,80.