Ймовірність одного влучення в мішень при одному залпі із двох рушниць дорівнює 0,38. Знайти

ймовірність влучення при одному пострілі першою рушницею, якщо для другої така ймовірність дорівнює 0,8. Знайти ймовірність влучення в мішень хоча б однією із рушниць.

Ответы на вопрос

Отвечает Димов Дима.

Ответ: .876

Пошаговое объяснение: вірогідність 2-х промахів складає: Р=(1-0.38)*

(1-0.8)=0,124

Р=1-0,124=0,876