Два стрідьці стріляють по мішені по одному разу. Ймовірність того що попаде первтй 0.6, а

ймовірність , що обидва промахнуться 0,4. Знайти ймовірність того що другий попаде

Ответы на вопрос

Отвечает Фролов Иван.

Ответ:

0

Пошаговое объяснение:

P1=0.6

ймовірність , що обидва промахнуться=(1-P1)*(1-P2)=0.4

04*(1-P2)=0.4 =>P2=0