ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!!!!!!! ОЧЕНЬ НУЖНО, 25 балов Борошна у мисці в 5 разів менше, ніж у мішку.

Якщо змішка пересипати 6 кг у миску,то борошна у мисці та у мішку стане порівну. Скільки борошна було спочатку у мисці?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бодина Айгуль.
В мешке - 5х кг
В миске - х кг

5х - 6 = х + 6
5х - х = 6 + 6
4х = 12
х = 12 : 4
х = 3 - в миске
5х = 5 * 3 = 15 - в мешке

15 - 6 = 3 + 6
Отвечает Тиунова Ангелина.

Ответ:

3 кг.

Пошаговое объяснение:

Нехай у мисці х кг борошна, тоді у мішку 5х кг. Маємо рівняння:

х+6=5х-6

4х=12

х=3

У мисці 3 кг борошна.