Робітник має набрати книгу на комп’ютері за 20 днів. Але, набираючи щодня 8 сторінок книги понад

норму, він побачив, що через 12 днів роботи йому залишилося набрати лише 48 сторінок. Скільки сторінок книги щодня набирав робітник?

Ответы на вопрос

Отвечает Мартынова Полина.

Ответ:

26 (стор.) набирав в день робiтник.

Пошаговое объяснение:

Нехай х сторiнок робiтник мав набирати за планом. За 20 днiв набрав би 20*х сторiнок.

По факту набирав х+8 сторiнок в день.

За 12 днiв набрав 12* (х+8) стор.

12(х+8)+48=20х

12х+96+48=20х

8х=144

х=18

18+8=26 (стор.) набирав в день робiтник.