За 7 днів роботи 2 оператори набрали на комп'ютері 294 сторінок тексту. Щодня обидва оператори

набирали однакову кількість сторінок. Скільки сторінок набере один оператор за 6 днів? Потрібно записати умову!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Головко Виктория.
1) 294 : 7 = 42 ( ст.) - тексту набрали два оператори за 1 день.
2) 42 : 2 = 21 (ст.) - набрав один оператор за 1 день.
3) 21*6=126 ( ст.)
Вираз: ( (294:7):2) * 6 = 126 (ст.)
 Можна записати умову  і рішити за допомогою рівнянь:
2х * 7 = 294
х*6 = ?

Розв"яжемо перше рівняння:
2х * 7 = 294
14х = 294 
х= 21 (ст.) - набирає один оператор за один день.
Тепер, коли ми знаємо значення х , розв"яжемо друге рівняння:
21*6 =126 (ст.)