довжина кола дорівнює 157см . знайдіть площу круга, радіус якого втричі більший від радіуса даного

кола​

Ответы на вопрос

Отвечает Клепач Наталия.

Ответ:

С=2πR₁

R₁=C/2π=157/2*3.14=25см

R₂=3R₁=25*3=75cм

S=πR₂^2=(75^2)*3.14=17662.5cм^2

Пошаговое объяснение: