Обчислити суму перших п'яти членів арифметичної прогресії an = −3 + 4n. а. 45 б. 28 в. 75 г. 52


Ответы на вопрос

Отвечает Ольховик Кристина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

a_n=-3+4n

S_n=\frac{a_1+a_n}{2} *n

у нас

n = 5

а₁ = -3+4*1 = 1

a₅ = -3 +4*5 = 17

S_5 = \frac{1+17}{2} *5= 45

ответ а. 45