СРОЧНО!!!!!!!!!!!!! Автобус мав проїхати заплановану відстань з певною однаковою швидкістю за 8

годин. Але насправді автобус їхав зі швидкістю на 7км/год меншою. Через 9 год руху виявилось, що автобусу залишилось проїхати ще 16 км до пункту призначення. З якою швидкістю їхав автобус Даю 20 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Саевич Екатерина.

s                                              v                            t

план                                        х                            8

факт      еще 16 км                ?  х-7                       9

Согласно условия составим уравнение

9*(х-7)+16=8х

х=63-16

х=47, значит, фактическая скорость автобуса 47-7=40/км/ч/