Автобус мав проїхати заплановану відстань з певною однаковою швидкістю за 8 год. Але насправді

автобус їхав зі швидкістю на7 км/год меншою. Через 9 год руху виявилось, що автобусу залиши-лось проїхати ще 16 км до пункту призначення. З якою швидкістю їхававтобус?​

Ответы на вопрос

Отвечает Саутиева Елизавета.

s                                              v                              t

план                                        х                             8

факт      еще 16 км                ?  х-7                       9

Согласно условия составим уравнение

9*(х-7)+16=8х

х=63-16

х=47, значит, фактическая скорость автобуса 47-7=40/км/ч/