340 см + 60 см 480 см -160 см420 см - 130 см. Есепті шығар.биыл күн райының қолайлы болуына

байланысты астышықты. Бірінші егіс алқабынан астық қоймасына 457 мяидай, ал екінші егіс алқабынан бұған қарағанда 35 мәшине башем жеткізілді. Қоймаға екі егіс алқабынан барлығы неше машстық жеткізілді?Есептің мәліметін өзгертіп, оны қайтадан шығарып көр.​

Ответы на вопрос

Отвечает Дудко Валерия.

Ответ:

400

640

550

1)40+60=100

300+100=400

2)80+60=140

140+400+100=640

3)20+30=50

400+100+50=550