Үш егіс алқабынан барлығы 1000 ц астық жиналды.Бір егіс алқабынан 200 ц,ал екіншісінен 300 ц астық

жиналды.Үшінші егіс алқабынан неше центнер астық жиналды?

Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.

Ответ:


Пошаговое объяснение:1000-(200+500)=500

Барлығы=1000

1-ші =200

2-ші=300

т/к 3-ші=?