өгалдандыру үшін екі көше бойына ағаштар отырғызылды. Бірінші көшедегі ағаштар саны екінші көшедегі

ағаштар санынан 1,4есе көп.13ағашты бірінші көшеден екінші көшеге ауыстырып отырғызғанда, екі көшедегі ағаштар саныбірдей болды. Алғашқыда бірінші көшеге неше ағаш отырғызылды, екінші көшеге неше ағаш отырғызылды?

Ответы на вопрос

Отвечает Байгушова Дарья.

х-1ші көше

у-2ші көше

x/y=1.4 болғандықтан x=1.4y

x-13=y+13

1,4у-13=y+13

1.4y-y=13+13

0.4y=26

y=26/0.4

y=65

x=1.4*65=91