Арман бір санды ойлады .Егер осы санға 52 ні қосып, алынған қосындыдан 27ні азайтса 32 шығады

.Арман қандай санды ойлады пж памагите сейчас срочна дам 20баллов​

Ответы на вопрос

Отвечает Шувалова Ксения.

Ответ:

x+52-27=32

x+52=32+27

x+52=59

x=59-52

x=7

Пошаговое объяснение:

Ойлаған сан 7