Арман бір санды ойлады. ол санды 7 есе арттырып, одан 27-ні азайтты, шыққан санды 4 есе кемітіп,

оған 38-ді қосқанда нәтижесі 47 шықты. Арман кандай сан ойлады

Ответы на вопрос

Отвечает Саржевська Настя.
7х-27/4+38=47
7х-27/4=9
7х-27=36
7х=63
х=9