Арман бир сан ойлады. Ол санды 7 есе арттырып, одан 27 ны азайтты, шыккан санды 4 есе кемитип, оган

38 ды косканда натижесы 47 шыкты. Арман кандай сан ойлады? Пожалуйста калай шыгаруымен комектесиндерш отиниш

Ответы на вопрос

Отвечает Алиева Милана.
7х-27/4+38=47
7х-27/4=9
7х-27=36
7х=63
х=9