Арман бір сан ойлады. Ол санды 7 есе арттырып,одан 27 азайтты,шыққан санды 4 есе кемітіп,оған38

қосқанда нәтижесі 47 шықты. Арман қандай сан ойлады?

Ответы на вопрос

Отвечает Макарьев Денис.
7x-27\4+38=47
7x-27\4=9
7x=36+27
7x=63
x=9