1) 17 жəне 3 сандарының қосындысын 5 есе кеміт; 2) m12 жəне 4 сандарының айырмасын 2 есе арттыр;


Ответы на вопрос

Отвечает Рыжков Коля.

Ответ:

(17+3):5=3

(12-4)×2=16

Отвечает Дяденко Яна.

17+3=20

20÷5=4

1)4

12-4=8

8×2=16

2)16