4. Өрнектер құрастырып, олардың мәнін тап. 65 санына 53 пен 21-дің айырмасын қос.500 бен 100

сандарының қосындысынан 200-ді азайт.65 пен 21 сандарының айырмасын 24 пен 2 саныныңқосындысына арттыр.1000 санынан 600 бен 100-дің айырмасын азайт.16 мен 12 сандарының қосындысына 40-ты қос.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мирзоян Алина.

65+(53-21)=65+32=97

(500+100)-200=600-200=400

(65-21)×(24+2)=44×26=1144

1000-(600-100)=1000-500=500

(16+12)+40=28+40----68