7. а) Өрнектер жазып, олардың мәнін тап. 498 бен 120 сандарынын айырмасына 316-ны кос. . 548 бен

89-дын косындысынан 427-нi азайт. 700 бен 324 сандарынын айырмасын 236 мен 29 сандарының косындысына арттыр. 800 санынан 859 бен 214 сандарынын айырмасын азайт. аж помогите ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмич Дима.

Ответ:

498-120+316=694

598+89-427=260

700-324+236+29=641

800+859-214=1 445

Пошаговое объяснение:

если не правильно то я не виновата