48 бен 2 сандарының қосындысына 5 ті қосу 57 мен 7 сандарының айырмасынан а-ны азайту , а=2 36 мен

7 сандарының қосындысына а-ны қосу, а=3 65 пен 7 сандарының айырмасына а-ны қосу, а=4

Ответы на вопрос

Отвечает Каминер Аля.
)(36+1)-30=37-30=7
2)57-(57-7)=57-50=7