4. Өрнектерді жазып, олардың мәнін тап. а) 2 мен 6 сандарының қосындысына 8-ді қос. а) 10-ra 12 мен

6 сандарының айырмасын қос. 6) 60 пен 10 сандарының айырмасынан 30-ды азайт. в) 8-ге 11 мен 7 сандарының айырмасын қос.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кухта Данил.

Ответ:

2+6+8=16

10+(12-6)=16

(60-10)-30=20

8+(11-7)=11